İstanbul KENET ÇATI, İstanbul METAL ÇATI KAPLAMA, İstanbul ÇELİK ÇATI 

Kenet Metal veya Metal Kenet olarak da bilinen çatı kaplama sistemi, klasik çatı kaplama sistemleri olan kurşun, bakır, alüminyum gibi çatı kaplama malzemelerinin, teknolojik üretimlerle çatılarda ve cephelerde sona ermektedir.

İstanbul Kenetli Metal & İstanbul Kenet Metal Kenet Kaplama sistemi günümüzün modern mimari uygulamaları, yapılan çatı kaplamalarında görselliği ön plana çıkarmaktadır.

Modern mimaride metal cephe kaplamalarının tamamlaması olarak da düşünülebilen Kenetli Metal Kaplama sistemi geleneksel cephe malzemelerine kusursuz uyum gösterme özelliğiyle konut, endüstriyel ve sosyal yapılarda yaşanan birçok sorunun çözümüdür.

İstanbul Kenetli Metal Kaplama sistemi; teknik özellikler, geniş uygulama alanları, kaplama üzerinde imkan ve renk seçenekleri (RAL çerçeve) ile konut ve endüstriyel yapılarda ekonomik ve estetik çözümler sunmaktadır.

İstanbul Kenetli Metal Kaplama; Bakır, Boyalı Alüminyum, Boyalı Galvaniz Sac ve Çinko olmak üzere Yerli ve Avrupa rulo sac malzemeleri kullanılarak kaplamalar yapılmaktadır.

Bu metallerin kaplamalarına göre; 0,50 – 0,60 ve 0,70 mm arasında bağlantı.

% 100 SIZDIRMAZLIK sonucu, diğer çatı malzemelerinin uygulanamadığı eğimi az olan çatılarda uygulanabilmesi, istenen boyda bir saçaktan diğer saçağa eksiz kaplan olarak olabilmesi, (diğer çatı kaplama malzemesi yoktur) diğer çatı kaplama sitemlerine göre güneşe göre daha fazla tercih edilir hale getirilir.

Kenetli Metal kaplama sistemi en önemli şey değil;

Kaplama başlangıç ve bitiş noktaları, köşe birleşim ve bitiş noktaları, mahya birleşim noktalarının itinalı şekilde yapılması gerekmektedir. İşçilik kalitesi bu ayrıntılarda ortaya çıkan ağırlık.

'' DOĞRU UYGULAMA YAPILMAYAN BİR ÇATIDAN VERİMLİ SONUÇ ALINAMAYACAKTIR '' KENETÇatı.COM sizlere Çeyrek asırlık deneyimiyle uzman çözümler sunmaktadır.
İstanbul Kenet çatı fiyatları, İstanbul Kenet çatı, İstanbul Kenetli metal çatı kaplama firması, kısacası İstanbul Kenet çatı işleriniz için Merkez 0533 629 80 91 & 0312 335 14 35 Numaralı telefonlardan edinilebilir bilgi talep edebilir .

İşiniz mi var ? Ustaya mı ihtiyacınız var ? Bize Ulaşın