METAL KENET ÇATI

Ankara da ve Ankara nın bütün semtlerinde metal kenet çatı alnında profesyonel kadro ve materyallerimizle mülk sahiplerinin ilk tercihi olmuştur.
Güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam eden firmamız metal kenet çatı dışında bütün çatı işlerinizi büyük bir ustalıkla sizlere sunmaya da devam etmektedir. Bir çok seçeneklerine göre oranla sahip olduğu profeyonel ve estetik görüntüsü,kolay uygulama avantajları ve kaliteli hizmetlerinden dolayı kenet çatı sistemleri bir çok mülk sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Metal kenet çatı sistemleri günümüzde yapı sektörünün vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır.

METAL KENET ÇATI KAPLAMA SİSTEMLERİ

SİSTEM TEKNİK ÖZELLİKLERİ
SANDVİÇ DÜZ KENET ÇATI KAPLAMA; ısı izolasyonu gerektiren yapılarda sandviç sistem uygulamasında son kat yüzey uygulama olarak kullanılır.çatı sistem aşıkları, vidalı sistem trapez,buhar kesici, ısı yalıtımı, buhar dengeleyici, HF 25/325 düz kenet

KAPLAMA TAHTASI ÜZERİNE TEK KAT ÇATI; Okul,hastane villa ve diğer ahşap çatı kontrüksiyonlu alanlarda kolaylıkla uygulanabilmektedir,kaplama tahtası ile kenet sistem arasında her hangi bir su yalıtımı materyaline gerek yoktur,ahşap çatı, ahşap kaplama tahtası ve ya kaplama plakası, düz kenet yeterli olacaktır.


TEK KAT TRAPEZ ÇATI; Aşık ara mesafesi en fazla 1.60 m. olan çelik veya betonarme yalpılarda yalnızca su izolasyonu amacı ile tek kat çatı kaplaması olarak kullanılır.
Çelik aşık Trapez kenet yeterlidir.

ÇATI ONARIM VE YENİLEME YÖNTEMLERİ; Uygun yapılarda, ömrü kısalmış ya da gerek uygun materyalin demontaj riskleri gerekse yapının kullanım özelliği nedeniyle sökülmesinin mümkün olmadığı farklı tür materyallerle kaplı çatılar üzerine kenet sistem kaplama yapılmaktadır. Aşık, Mevcut çatı kaplama ,Isı yalıtım, HF 25/325 düz kenet yeterli olacaktır.


Popüler Aramaları
metal kenet çatıcı metal kenetli çatı kenetli metal çatı
Benzer Yazılar

Diyarbakır da kenet çatı fiyatları

Diyarbakır da kenet çatı fiyatları hakkında bigliler yer alıyor.

Hastane çatısı kenet yapımı

Hastane kenetli çatı yapımı ve tamiri.